Loading…

Ky është reagimi i parë i Bleros pas raportimeve se është ndarë nga Afrona

  • 22/05/2022 | 13:28

Ky është reagimi i parë i Bleros pas raportimeve se është ndarë nga Afrona

Ditëve të fundit në media u përfol për ndarjen e këngëtarit Blero dhe bashkëshortes së tij Afronës.


Këto dyshime i ngriti fshirja e të gjithave fotove të përbashkëta nga ana e dyshes në rrjete sociale.

Mirëpo reagime deri më tani nuk ka pasur nga dyshja lidhur me këto raportime.

Por, Blero së fundi publikoi një InstaStory ku shfaqet në pushime.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë