Loading…

Ky është shorti për 16 më të mirët e Coppa Italia

  • 27/11/2020 | 23:57

Ky është shorti për 16 më të mirët e Coppa Italia

Është hedhur shorti për Coppa Italia që do të mbahet në janar të vitit 2021.


Juventus do të ketë përballë Genoan, ndërsa Sassuolo do të luaj me SPAL dhe fituesi i këtyre ndeshjeve përballet në çerekfinale.

Milan do të ketë përball Torinon, ndërsa Inter do të ndeshet me Fiorentinën dhe fituesit e këtyre dueleve përballen në mes vete.

Roma ka përballë Spezia, ndërsa Napoli luan me ish skuadrën e Hysaj, Empolin.

Atalanta do ndeshet me Cagliarin, ndërsa Lazio do të ketë përballë Parman.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë