Loading…
Ky është shqiptari i vetëm që ka respekt për Sheshelin |VIDEO
  • 09/07/2018 | 19:27

Ky është shqiptari i vetëm që ka respekt për Sheshelin |VIDEO

Nexhati është analist nga Bujanoci që ftohet shpesh në emisione serbe.

Ai është edhe biznesmen dhe pronar i një televizioni lokal në Bujanovc.

Behluli poashtu ishte ndër personat që qeveria serbe kishte ftuar në dialogun e brendshëm lidhur me Kosovën. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë