Loading…

Ky është singlin e ri “EASY ON ME” nga Adele

  • 11/10/2021 | 19:43

Ky është singlin e ri “EASY ON ME” nga Adele

Adele ka vendosur t’i gëzojë fansat pak ditë para publikimit të këngës së re.


“Easy On Me” është kënga e saj e parë që nga viti 2015 kur kishte publikuar këngën e fundit.

Ajo hyri live në Instagram duke iu përgjigjur pyetjeve të fansave lidhur me këngën e re.

Këngëtarja ua plotësojë dëshirën duke ndarë një pjesë të kësaj kënge që po pritet me padurim nga fansat.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë