Loading…

Ky është titulli dhe kjo është data e publikimit të bashkëpunimit të Elvanës me Capital T

  • 04/11/2021 | 12:59

Ky është titulli dhe kjo është data e publikimit të bashkëpunimit të Elvanës me Capital T

Capital T dhe Elvana Gjata shumë shpejt do të publikojnë bashkëpunimin e tyre të radhës.


Këtë e kanë të ditur vet artistët përmes rrjeteve sociale, ku edhe zbuluan pak nga kjo këngë.

Bashkëpunimi i tyre do të titullohet “Zemer a je gati” dhe do të publikohet të premten në orën 23:59.

Ndryshe, ky është bashkëpunimi i tyre i dytë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Capital T (@truekapo)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë