Loading…

Ky është urimi shumë emocionues i Vesa Lumës për Big Bastën

  • 14/02/2020 | 18:32

Ky është urimi shumë emocionues i Vesa Lumës për Big Bastën

Si të gjitha çiftet e tjera të showbiz-it, edhe Vesa Luma zgjodhi që ditën e të dashuruarve t’i bënte një dedikim partnerit të saj.


Në profilin e saj në Instagram, këngëtarja ndau me ndjekësit një video ku shfaqej pranë Big Bastës dhe i shprehte atij dashurinë duke i thënë “Të dua” në anglisht.

Pasi i tha dy herë “I love you”, Big Basta ia ktheu partneres:

“Je duke i thënë vetes tënde, je duke parë veten në kamera?”

Duke qeshur, Vesa iu kthye përballë reperit duke i thënë kësaj here “Të dua” në sy dhe jo nga ekrani i telefonit.

“Na dy nuk i kemi punt mire me “rrjete sociale”  ama prap se prap duhemi shume  Gezuar jete ketu ne Instagram- urimin e vertete ta jap ne shpi ”- shkruan këngëtarja në postim.

 

 

View this post on Instagram

 

Na dy nuk i kemi punt mire me “rrjete sociale” 😂 ama prap se prap duhemi shume ❤ Gezuar jete ketu ne Instagram- urimin e vertete ta jap ne shpi 🙈🥂 @bigbastaofficial #valentinesday

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma) on


Prej disa kohësh, Big Basta, Vesa dhe vogëlushi i tyre Lian kanë nisur jetesën në Zelandën e Re dhe në postimet e tyre në rrjete sociale kanë treguar shpesh se janë shumë të lumtur me këtë jetë të re.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë