Loading…

Ky është vendi ku u gjet trupi i Art Kurtit

  • 24/04/2018 | 16:42

Ky është vendi ku u gjet trupi i Art Kurtit

Art Kurti u gjet i vdekur mëngjesin e sotëm, në orën 07:50, në një veturë në rrugën Gjakovë-Goden në vendin e quajtur Qafa e Zabelit.


Gazeta Express ka qëndruar në vendin ku është gjetur vetura, brenda së cilës ndodhej trupi i pajetë i ish-aktorit të serialit “O Sa Mirë”.

Aktori gjakovar që së fundi u angazhua si këshilltar në kabinetin e kryetarit të Komunës së Gjakovës, po dyshohet se u vetëvra.

Në veturën ku u gjet i vdekur Art Kurti, është konfirmuar se është gjetur vetëm një armë dhe viktima ka pasur vetëm një fishek të shkrepur në kokë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë