Loading…

Ky është vendimi i Enxhit nëse do të qëndrojë në Big Brother

  • 04/01/2022 | 21:56

Ky është vendimi i Enxhit nëse do të qëndrojë në Big Brother

Big Brother i ka kumtuar banorëve se spektakli do të vazhdojë deri më 18 shkurt teksa ka kërkuar nga banorët të zgjedhin nëse duan të qëndrojnë ato të largohen në këtë moment.


Gjatë garës Enxhi është treguar skeptike në fillim, por pastaj ka vendosur që të vazhdojë garën.

Ajo ka zgjedhur butonin e gjelbër, duke ua bërë të ditur të gjithëve vendimin se do të vazhdojë garën.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë