Loading…

Ky është vendimi i FFK’së për ndeshjen Ballkani – Malisheva

  • 09/08/2022 | 14:54

Ky është vendimi i FFK’së për ndeshjen Ballkani – Malisheva

Komisioni i Garave i BKT Superligës e ka shqyrtuar dhe e ka aprovuar kërkesën e FC Ballkani që ndeshja e javës së parë e BKT Superligës të shtyhet për një datë tjetër.


Ndeshja FC Ballkani – FC Malisheva, ishte paraparë të zhvillohet ditën e diele, më datë 14.08.2022, në orën 17.00.

Kjo ndeshje është shtyrë për shkak se FC Ballkani zhvillon ndeshje në garat evropiane.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë