Loading…
Ky ishte goli që i shtriu për toke lojtarët e Maltës ndeshjen e mbrëmshme |VIDEO
  • 12/10/2018 | 09:32

Ky ishte goli që i shtriu për toke lojtarët e Maltës ndeshjen e mbrëmshme |VIDEO

Kombëtarja e Kosovës natën e mbrëmshme pati një paraqitje fantastike ndaj Maltës në Ligën e Kombeve.


Në kuadër të xhiros së tretë të Grupit 3 në Ligën D, Kosova fitoi 3 me 1 ndaj Maltës.

Por, për këta gola në Stadiumin ‘Fadil Vokrri’ nuk mungoi as atmosfera fantastike e krijuar nga tifozët.

Mëposhtë Gazeta Metro ju sjell videon me 3 golat e shënuar nga Kombëtarja e Kosovës, përjetoni edhe njëherë ‘ethet e golave’./Gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë