Loading…

Ky ishte reagimi i Nicki Minaj kur takoi nga afër Melinda Ademin

  • 28/11/2021 | 11:16

Ky ishte reagimi i Nicki Minaj kur takoi nga afër Melinda Ademin

Reperja e njohur shqiptare, Melinda Ademi, është tashmë një prej emrave më në zë të muzikës.


Mirëpo, vite më parë ajo ka tentuar tregun amerikan ndaj e nisi karrierën e saj në “American Idol” në vitin 2011.

Pasi nuk arriti rezultatin që kërkonte, Melinda u rikthye në garë dy vite më vonë dhe arriti deri në gjysmëfinale, ku pati dhe mundësinë të vlerësohej nga J.Lo dhe Nicki Minaj.

Sot, Melinda ishte e ftuar në “5 data” në Prive ku është pyetur se çfarë i ka thënë Nicki Minaj kur janë takuar live.

“Takimi ka qenë shumë interesant. Më ka thënë po më pëlqen shumë outfit-i yt, a mundesh me u rrotullu? U rrotullova dhe më tha “cute b*tt” (të pasme të lezetshme)” – ka treguar Melinda.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë