Loading…

Ky këngëtar thotë se dëshiron shumë të puthë Elvana Gjatën

  • 16/11/2019 | 22:29

Ky këngëtar thotë se dëshiron shumë të puthë Elvana Gjatën

Këngëtari mjaft simpatik, i njohur për publikun si Sergio ka shprehur dëshirën e tij për të puthur kolegen e tij Elvana Gjatën.


I ftuar në emisionin “Shiko kush luan”, këngëtari u bë pjesë e lojës me pyetje që quhet “Basket”.

Ai u pyet se nëse do jepte sot puthjen e tij të parë me cilën nga artistet shqiptare do të donte ta kishte shkëmbyer dhe pa droje fare, Sergio tha emrin e këngëtares Elvana Gjata.

“Do të doja të puthja Elvana Gjatën,”- tha Sergio, teksa automatikisht i ka hapur sfidë të fejuarit të këngëtares, Ervin Matës.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë