Loading…
‘Zone Club’ shpërblen me 5 euro klientët për festën e Bajramit |FOTO
  • 13/06/2018 | 21:09

‘Zone Club’ shpërblen me 5 euro klientët për festën e Bajramit |FOTO

‘Zone Club’ është njëri prej klubeve më të mira që frekuentohet natën nga të rinjtë.


Ky klub për festën e Bajramit klientëve të përzgjedhur ka vendosur t’i shpërblej me nga 5 euro, që nënkuptoj hyrje falas (free pas)!

Kjo është një ide inovative ku “free pas” është  dizajnuar në formën e monedhës 5 euro!

Në një prononcim për portalin Veriu.info kjo është konfirmuar edhe prej pronarëve Petrit Kllokoqi dhe Dekorim Sahiti!

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë