Loading…
Ky koment i Krenarit zbulon gjithçka rreth lidhjes me Luana Vjollcën |FOTO
  • 18/09/2018 | 23:25

Ky koment i Krenarit zbulon gjithçka rreth lidhjes me Luana Vjollcën |FOTO

Moderatorja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca ka kohë që po e mban të fshehur lidhjen e saj me biznismenin kosovar, Krenar Çoçajn.

Ndonëse për të gjithë tashmë është bërë e ditur, Vjollca ende nuk ka marrë guximin të bëj lidhjen publike, shkruan lajmi net.

Megjithatë, Krenari e ka dëshmuar në çdo paraqitje të tij teksa i komenton pothuajse në çdo foto moderatores së njohur.

E në një imazh të fundit kur Luana thotë se: “Je e gëzuar me atë që e ke derisa je duke punuar për atë që dëshiron”, Krenari ia kthen: “Sigurisht e bukur”.

Edhe një arsye më shumë për të vërtetuar raportin që ata kanë…

Ndryshe, çifti ishin së bashku edhe në pushime pas angazhimeve të shumta që Luana pati këtë verë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë