Loading…
Ky kostum i djaloshit të dehur është shumë qesharak |VIDEO
  • 28/09/2018 | 17:48

Ky kostum i djaloshit të dehur është shumë qesharak |VIDEO

Në internet po shohim video mjaft qesharake, dhe njëra ndër ato video është edhe kjo video.


Në videon që do e shihni më poshtë, ju e vëreni një djalë që ka një kostum mjaft qesharak.

Video është  pritur jashtëzakonisht mirë nga të gjithë, dhe është shpërndarë shumë dhe komentuar pa masë. Për më shumë shikojeni videon.

Cute Crazy Costume…

This drunk guy costume is incredible! 😂 Credit: ViralHog

Posted by Diagonal View on Monday, 24 September 2018

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
marketing[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë