Loading…

Ky lloj i Audisë “e bën edhe burrin të qajë” (Video)

  • 16/05/2017 | 09:01

Ky lloj i Audisë “e bën edhe burrin të qajë” (Video)

Audi ka publikuar një video të re reklamuese për RS7 të ri, në versionin Performance që sjell edhe më shumë fuqi. Sipas videos promovuese, burrat nuk mund të mbajnë emocionet kur të vozisin një veturë të tillë.

Audi RS7 i ri është aq i shpejtë “sa e bën shoferin të qajë nga kënaqësia pasi të shtypë pedalen e gazit”.

Me 605 kuajfuqi Audi RS7 Performance i duhen vetëm 3.6 sekonda për të arritur përshpejtimin nga 0 në 100 kilometra në orë. Shpejtësia maksimale e tij është 305 km/orë. Vetura vjen me sistem që tërheqë me të gjitha rrotat dhe ka dalë në shitje në dhjetor me çmim prej 129 mijë dollarëve.

Për më shumë shikoni videon në linkun më poshtë.

https://www.youtube.com/watch?v=m8MuJEEuDjY

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë