Loading…

Ky lojtar refuzon Barcelonën për Borussia Dortmund

  • 06/12/2021 | 22:02

Ky lojtar refuzon Barcelonën për Borussia Dortmund

Sulmuesi adoleshent dëshiron të zhvillohet në Bundesligë.


Karim Adeyemi ka refuzuar Barcelonën dhe dëshiron të bashkohet me Borussia Dortmund, sipas Sky Sport Gjermani.

Sulmuesi 19-vjeçar ishte subjekt i një propozimi zyrtar nga skuadra e Camp Nou, por ai do të preferonte të vazhdonte karrierën e tij në Bundesligë kur të vijë koha për t’u larguar nga Red Bull Salzburg.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë