Loading…

Ky lojtar thyen çdo “ligj të fizikës” me golin e shënuar ndaj PSV

  • 30/10/2020 | 11:07

Ky lojtar thyen çdo “ligj të fizikës” me golin e shënuar ndaj PSV

Ka përfunduar mbrëmë takimi ndërmjet Omonia dhe PSV, duel ky në kuadër të rundi të dytë të fazës së grupeve në Evropa Ligë.


Edhe pse PSV e fitoi këtë takim me rezultat final në 1:2, ishte goli i futbollistit të Omonia, Jordi Gomez që mori vëmendjen e gjithë mediave sonte, shkruan IndeksOnline

Ish-mesfushori i Wigan Athletic, shënoi një gol të çmendur nga rrethi i fushës, ku edhe i dhuroi epërsinë skuadrës së tij, por epërsi kjo që u përmbys nga PSV.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë