Loading…

Ky është maçorri më i bukur në botë (Foto)

  • 02/04/2017 | 20:35

Ky është maçorri më i bukur në botë (Foto)

Jo vetëm që është maçorri me leshin më të bukur dhe që duket super i lezetshëm! Ai është bërë yll në Tajlandë me 30 mijë ndjekës në Instagram.


Maçorri me emrin Bone Bone ka dëshirë të dal në park dhe të ngjitet në drunj të gjitha këto i bën duke e mbajtur çantën e tij të preferuar ngjyrë të verdhë.
fluffy-cat-bone-bone-thai-34-58de01583dea5__700
fluffy-cat-bone-bone-thai-31-58de01514c876__700

Të gjitha vendet që ai i viziton has në fansat e tij të cilët duan të bëjnë fotografi me të./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë