Loading…
Ky malazez në pompë të benzinës u bë hit në internet
  • 10/02/2018 | 20:04

Ky malazez në pompë të benzinës u bë hit në internet

Në një faqe në Facebook është publikuar një video e një vjedhjeje në një pompë benzine. Veprimin e këtij personi e përqeshi tërë interneti.


Videoja trego se si një njeri me peshë të shtuar,  ka vjedhur së pari një shishe nga rafti aty pran derës në hyrje të pompës së benzinës, e pastaj edhe një tjetër duke munduar që askush nuk është duke e parë, transmeton gazetametro.net

“Derr, ke harruar të kontrollosh edhe në kamerat”, ishte vetëm njeri nga komentet ofenduese qe i janë drejtuar personit në fjalë.

Nuk e dimë se çfarë lloj epilogu kishte kjo vjedhje në pompë, por komentet e Facebook-ut janë më shumë se një ligj./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë