Loading…

Ky person u dëbua nga Arabia: Ishte shumë i bukur, i joshte gratë

  • 13/01/2022 | 19:27

Ky person u dëbua nga Arabia: Ishte shumë i bukur, i joshte gratë

Modeli Omar Borkan nga Dubai, u dëbua nga Arabia Saudite për një arsye të pakuptimtë, sepse ishte shumë i pashëm.


Omar u dëbua së bashku me dy burra të tjerë sepse ato joshnin shumë gratë.

Të tre u dëbuan nga Dubai tre vjet më parë. Omar është aktiv në rrjete sociale dhe vazhdon të josh ende shumë gratë. Ai publikon foto të tij çdo ditë për të cilat merr vetëm komente të këndshme nga vajzat.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë