Loading…
Ky person ua kalon të gjithë vushtrriasve, i pi 300 çaja në ditë |VIDEO
  • 10/10/2018 | 19:47

Ky person ua kalon të gjithë vushtrriasve, i pi 300 çaja në ditë |VIDEO

Çajërat përveç që rregullojnë gjumin, ndihmojnë të luftoni dhe urinë nervore. Por në Mbretërinë e Bashkuar, gjendet një njeri i cili ka pasion çajrat dhe po ashtu ka profesion t’i pijë ato çdo ditë.


Është Patrick Geldard – Williams, ai i cili ka pranuar se shijon për një ditë të paktën 300 lloje çajrash.

Megjithatë kjo nuk përfundon me kaq, pasi në kompaninë ku ai punon në testimin e çajrave ai thotë se ka arritur të thyej rekordin pasi në një nga ditët kishte shijuar deri në një mijë çajra në ditë.

Për më shumë detaje ja pamjet më poshtë:

Love tea? Here's your dream job!

This man drinks 300 cups of tea a day 😯☕️☕️☕️☕️☕️Via BBC Look North (Yorkshire)

Posted by BBC One on Saturday, 30 June 2018

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë