Loading…

Ky pritet të jetë formacioni i Kosovës në përballje me Guinenë

  • 08/06/2021 | 14:49

Ky pritet të jetë formacioni i Kosovës në përballje me Guinenë

Kombëtarja e Kosovës sot (e martë) do zhvillojë miqësoren ndaj Kombëtares së Guinesë.


Pas dy ditë stërvitje, lojtarët do tregojnë forcën ndaj një kundërshtari që di mjaftë mirë të jetë i rrezikshëm, shkruan lajmi.net.

Shumica e yjeve të ftuar në këtë ndeshje janë nga Superliga e Kosovës.

Ndërsa, tashmë Bernard Challandes ka përpiluar 11-shen startuese ndaj Guinesë.

Ky pritet të jetë formacioni i Kosovës: Bekaj, Domgjoni, Jashanica, Thaqi, Bajselmani, Rrudhani, Broja, Loshaj, Topalli, Hoxha, Daku.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë