Loading…

Kylie Jenner dhe festat luksoze: Kështu kërcen në det nga jahti gjigant

  • 14/08/2019 | 14:10

Kylie Jenner dhe festat luksoze: Kështu kërcen në det nga jahti gjigant

Miliarderja Kylie Jenner ka filluar një festë për 22 vjetorin e saj, festë kjo e cila nuk di të mbarojë, transmeton Gazeta Metro.


Ajo dhe gati se e gjithë familja e saj janë mbledhur në Itali për të kaluar pushimet por edhe për të festuar ditëlindjen e saj.

Së fundmi Kylie ka postuar në Instagram një video në të cilën shihet duke kërcyer në det nga një lartësi e madhe. Jahti i saj gjigant ishte pikënisja, prej ku ajo dhe i dashuri i saj u hodhën në  ujë.

 

 

View this post on Instagram

 

Hell of a LIFE

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Shikoni videot më poshtë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë