Loading…
Kylie Jenner e Kim Kardashian ‘ndezin’ fansat me këto foto |FOTO
  • 12/06/2018 | 21:18

Kylie Jenner e Kim Kardashian ‘ndezin’ fansat me këto foto |FOTO

Kim Kardashian dhe Kylie Jenner gjithmonë janë në qendër të vëmendjes me paraqitjet e tyre.

Të hënën, Kim Kardashian, 37 vjeçare, dhe Kylie Jenner, 20 vjeçare, ishin parë së bashku duke parë si binjakë, në Calabasas.

Të dyja kanë treguar fizikun e tyre të mahnitshëm, ndërsa kishin veshur mbathje gri dhe të zeza të gjera dhe pantallona të gjera.

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë