Loading…

Kylie Jenner emocion të gjithë me fjalët prekëse për vajzën e saj: Të shohësh botën përmes syve të saj

  • 10/07/2020 | 23:27

Kylie Jenner emocion të gjithë me fjalët prekëse për vajzën e saj: Të shohësh botën përmes syve të saj

Ka famë, pasuri miliardësh dhe një jetë pothuajse perfekte.


22 vjeçarja Kylie Jenner, një femër me ndikimi në botën e showbizzit, është edhe një nënë tejet e përkushtuar edhe pse e re në moshë.

Kylie ka një vajzë të vetme 2 vjeçare e të cilës ia dedikon kohën më të madhe dhe përkushtimin maksimal.

Edhe dedikimit dhe postimet ku shihet përkrahë saj janë të shumta e një të tillë e ka bërë edhe së fundi.

Ylli televiziv postoj një fotografi ku shihet teksa i dhuron një puthje të ëmbël të bijës teksa shkruan: Të shohësh botën përmes syve të saj.

 

View this post on Instagram

 

to see the world through her eyes >

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

Kujtojmë Kylie aktualisht është beqare pas ndarjes nga babai i Storimit, Travis Scott.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë