Loading…

Kylie Jenner feston ditëlindjen: Dukja e saj pretendohet të bëhet trendi i fundit

  • 11/08/2020 | 20:39

Kylie Jenner feston ditëlindjen: Dukja e saj pretendohet të bëhet trendi i fundit

Kylie Jenner mbushi 23 vjet dhe festa e saj e ditëlindjes ia zbuloi edhe një ndryshim në dukjen e saj, transmeton Gazeta Metro.


Ylli i realityshow’it në Instagram mburrej pasi ajo shkurtoi në mënyrë drastike flokët e saj, dhe shumë parashikojnë se ky stil i flokëve do të jetë një trend i ri.

Miliarderja prej ditësh feston ditëlindjen e saj, dhe në një darkë me miqtë, Kylie u shfaq me shumë tërheqëse, mirëpo edhe seti i ri fotografik i bërë enkas për ditëlindjen e saj, ishte i kuruar deri në më të voglin detaj dhe mori vëmendjen e të gjithëve./gazetametro.net

 

View this post on Instagram

 

The birthday festivities begin?

A post shared by Kylie Jenner News (@kyliesnapchat) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë