Loading…

Kylie Jenner mbërrin 200 mijë ndjekës në Instagram

  • 06/11/2020 | 18:31

Kylie Jenner mbërrin 200 mijë ndjekës në Instagram

Kylie Jenner është pjesëtarja e parë e familjes Kardashian që tejkalon shifrën e 200 milionë ndjekësve në Instagram. Këtë shifër rekord 23 vjeçarja e ka arritur mbrëmë.


Kylie ka konkurrencë të madhe në familje pasi motrat e saj janë po ashtu shumë të famshme dhe me shumë ndjekës.

Kendall pason Kylien me 141 milionë ndjekës, Khloé Kardashian me 122 milionë dhe Kourtney Kardashian me 103 milionë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë