Loading…

Kylie Jenner nuk ka ndërmend të ndalojë së festuari, shkëlqen në një fustan plot xhevahir

  • 13/08/2020 | 13:38

Kylie Jenner nuk ka ndërmend të ndalojë së festuari, shkëlqen në një fustan plot xhevahir

Kylie jenner po vazhdon ende festimet e ditëlindjes së 23-të, e cila  nuk ka ndërmend të ndalojë, shkruan Gazeta Metro.

Disa ditë pas ditëlindjes, Kylie ndau fotografi të fustanit nga marka Balmain, i cili ishte i zbukuruar me xhevahire të bukura të zeza, safir, portokalli, argjend, të verdhë dhe të kuq.

Ajo morri këtë dhuratë të mrekullueshme nga drejtoresha krijuese e Balmain, Olivier Rousteing, të cilën ajo e veshi mes një udhëtimi për të festuar ditëlindjen e 23-të, që ishte me 10 gusht.

“Faleminderit e dashur @olivier_rousteing për fustanin më të përsosur të ditëlindjes”, shkroi Kylie krahas fotografisë ./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë