Loading…

Kylie Jenner provokon fansat: Publikon video vetëm me të brendshme

  • 03/12/2019 | 14:58

Kylie Jenner provokon fansat: Publikon video vetëm me të brendshme

Miliarderja më re në botë, Kylie Jenner ka publikuar një video shumë provokuese me të cilën iu ka treguar fansave më shumë se që duhet, transmeton Gazeta Metro.


Kylie Jenner ka lancuar koleksionin e fundit të brendit të saj dedikuar vetëm festave të fundvitit. Dhe duke shijuar këtë ajo ka postuar në profilin e saj në InstaStory e veshur vetëm me të brendshme dhe kjo ka ngjallur imagjinatën e shumë fansave.

Ajo nga ana tjetër e ka treguar si dëshmi për të gjithë ata të cilët kanë aluduar se Kylie në fotografitë e saja ka bërë fotoshop duke i fryer të pasmet./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë