Loading…
Kylie Jenner, si një ‘engjëll’ në të bardha
  • 13/09/2018 | 09:53

Kylie Jenner, si një ‘engjëll’ në të bardha

Kylie Jenner është gjithmonë në qendër të vëmendjes për gjërat që bën, e së fundi solli në jetë edhe një vajzë.


Mirëpo, ajo nuk vërehet fare që është bërë nënë.

Madje, në fotot e fundit në rrjetin social Instagram, ajo duket e mrekullueshme.

View this post on Instagram

vibrate good energy. 🌻

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Kylie në muajin shkurt solli në jetë vajzën e saj të parë, Stormi, të cilën e ka në lidhje me reperin Travis Scott./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë