Loading…
Kylie Jenner: Vajza e milionave ‘tërbon’ prapë rrjetin |FOTO
  • 16/08/2018 | 23:29

Kylie Jenner: Vajza e milionave ‘tërbon’ prapë rrjetin |FOTO

Ajo është një manjate miliard dollarësh e bukurisë.


Dhe të martën, Kylie Jenner dukej e qartë se pasuria është e merituar me format e përkryera që zotëron, teksa e veshur me një parukë bionde ajo “tronditi” rrjetin, tashmë si një 21-vjeçare, pasi ka pak ditë që ka festuar ditëlindjen.

Motra e vogël e Kim Kardashian, e veshur me një bodysuit me ngjyrë të bardhë duket bombastike, teksa gjoksi i saj gati sa nuk shpërthen.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë