Loading…

Kylie relaksohet në pishinën e shtëpisë: Ndan fotografi provokuese me fansat

  • 25/11/2020 | 09:56

Kylie relaksohet në pishinën e shtëpisë: Ndan fotografi provokuese me fansat

Kylie ka shfrytëzuar ditët e fundit të nëntorit për të marrë rreze dielli në pishinën e shtëpisë.


Për Kylie Jenner sezona e pishinave të hapura nuk ka mbaruar ende, ngase po e shfrytëzon edhe gjatë vjeshtës.

Ylli televiziv së fundi ka ndarë me ndjekësit disa fotografi në të cilat shfaqet duke u relaksuar në pishinë nën rrezet e diellit.

Në njërën nga fotot, ajo e ka fotografuar trupin nga afër, teksa shihet e shtrirë dhe e veshur me një palë bikini ngjyrë portokalli.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë