Loading…

Labi dhe Shkurte Gashi publikojnë këngën ‘A ma fal tradhtinë’

  • 25/11/2022 | 08:05

Labi dhe Shkurte Gashi publikojnë këngën ‘A ma fal tradhtinë’

Këngëtari Labinot Tahiri ka publikuar projektin e ri muzikor i cili është në bashkëpunim me këngëtaren Shkurte Gashi.


“A ma fal tradhtinë”, mban titullin dueti i dyshes.

Për tekstin dhe muzikën e këngës është kujdesur Kreshnik Avdiu.

Projekti muzikor është realizuar në kuadër të festave të fundvitit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë