Loading…

Labi do t’ia dhurojë 500 euro djaloshit që tha ‘a ban me folë’

  • 06/03/2019 | 18:54

Labi do t’ia dhurojë 500 euro djaloshit që tha ‘a ban me folë’

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Labinot Tahiri, ka thënë se do t’i dhurojë 500 euro për djalin nga Drenica, i cili u bë i njohur në rrjete sociale duke thënë “A ban me fol”, transmeton Gazeta Metro.


Ai u bë i famshëm pikërisht gjatë festës kur Hashim Thaçi ishte shpallur president, duke folur për një medium.

Ndonëse kjo kishte ndodhur kohë më parë, ditëve  të fundit është shpërndarë me të madhe nëpër rrjete sociale.

Postimi i plotë i Labinot Tahirit:

Jam përkrahës i këtij djali dhe nuk e pêrqeshi se kam djalin në shtëpi , dhe e di se si do të ndjehem nesër si prind nëse i ndodh ndonjë gjë. Prandaj lereni injorancen e dujeni e perkraheni njëri tjetrin.

BESIM VELLA, të hënen do të takoj, dhe përshkak shkollimit tēnd që e ke ndërpre, unë them vazhdo , unë do ti dhuroj nga rroga ime 500 euro fillimisht, sepse kam dhe raste të tjera, dhe vazhdo vëlla përpara se je STUTEND.
Me pas punua ne, si në politik e si në jetë për mbarë, sa punohet pêr mbrapsht në këtë KOSOVË do të kishin ecur punët shumë pêrpara!

Prandaj jemi bërë shoqeri e perqeshjeve edhe aty ku nuk duhet!!
Qeshni nderkombetarët ose ndonjë me ngjyrë të ZEZË SI PUNA ATIJ ZEZAKUT që na e përqeshi shqiptarin tonë!

Hapniii sytë mirë vllezer e motra, e jepjuni kurajo të rinjëve e të rejave, jo injorime./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë