Loading…

Labi e harron politikën: Relaksohet në pishinën e shtëpisë së tij luksoze

  • 13/08/2019 | 18:19

Labi e harron politikën: Relaksohet në pishinën e shtëpisë së tij luksoze

Labinot Tahiri po shijon pushimet nga politika bashkë me shoqëri.


Labinot Tahiri ditë më parë bëri të ditur që për disa ditë do të jetë larg angazhimeve të përditshme, për të pushuar në këto ditë të nxehta.

Këngëtari së fundi ka publikuar disa imazhe nga shtëpia e tij, ku po relaksohej në pishinë bashkë me shokë.

“Kur thoshin qe dhelpera kur nuk e mbrrin rrushin thot i tharbët. Por unë i mbrri e ju tregoj a i ambel a i tharbët se pa e provu nuk ban me than i tharbët”, ka shkruar ai.

E në një tjetër foto, Labi la këtë mbishkrim “Një dite e qetë në shtëpien time me shok e miq”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë