Loading…

Labinot Tahiri shpall kandidaturën për kryetar të Ferizajt (Video)

  • 14/02/2017 | 17:37

Labinot Tahiri shpall kandidaturën për kryetar të Ferizajt (Video)

Këngëtari dhe organizuesi i koncerteve humanitare Labinot Tahiri, anëtar i Aleancës Kosova e Re të Bexhet Pacollit, e ka shpallur kandidaturën e vet për kryetar të komunës së Ferizajt.

Kandidaturën Tahiri e bëri gjatë mbledhjes së kësaj partie sot në Ferizaj.

Ndryshe, kryetar aktual i Ferizajt është Muharrem Sfarqa, nga LDK.

Më poshtë mund të dëgjoni fjalën e Tahirit me këtë rast./gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë