Loading…

Ladies Night në Cineplexx (Video)

  • 30/01/2017 | 19:39

Ladies Night në Cineplexx (Video)

Cineplexx organizon “Ladies Night -Fifty Shades Darker”


Cineplexx organizon për herë të parë ngjarjen Ladies Night me premierën e filmit “Fifty Shades Darker”

Harrojeni të kaluarën dhe kaloni në diçka të re, një hije më të errët! Filmi më i ri “Fifty Shades Darker” vjen në Cineplexx si premierë në ngjarjen “Ladies Night” e cila do të mbahet me 8 janar, duke filluar nga ora 19:00

16388165_1820818641493612_2801827349488395682_n

Teksa Kristian lufton me djajtë e tij të brendshëm, Anastasia duhet të përballet me zemërimin dhe zilinë e grave që erdhën para saj. Filmi është i zhanrit dramë, erotik, me aktorët Jamie Dornan, Dakota Johnson dhe Luke Grimes. /gazetametro.net

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë