Loading…
Lady Gaga mbuloi shpinën me tatuazh, kjo nuk pritej nga askush
  • 15/02/2019 | 19:15

Lady Gaga mbuloi shpinën me tatuazh, kjo nuk pritej nga askush

Lady Gaga nihet gjithashtu si një dashamirëse e madhe e tatuazheve, por pas tre çmimeve Grammy duket se duheshte të bënte diçka të veçantë, transmeton Gazeta Metro.


E gjithë bota po flet aktualisht për këtë veprim të saj, sepse askush nuk e ka llogaritur se do të zgjedhë diçka kaq të butë dhe njëkohësisht shumë të fuqishme.

“Gëzuar dita e Shën Valentinit! Tatuazh në nder të ‘La vie en rose’ – shtylla ime kurrizore është tani një trëndafil”, tha Gaga, dhe nisi një ortek komentesh.

 

View this post on Instagram

 

Happy Valentine’s Day. A tattoo toast to “la vie en rose” by the beautiful @winterstone my spinal cord is now a rose

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on

Fansat e shumtë nuk e humbën momentin që këngëtarja të merrte një kompliment për dukjen e saj.

Me fjalë të tjera, filmi  “The Star ëas born”, në të cilin Gaga ka rolin kryesor është nominuar për Oscar.

 

View this post on Instagram

 

Musical crisis averted. Too many tequilas forgot the fifth staff line poor thing. Here’s the real deal 😎

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on

Përveç trëndafilit, në dorën e Gagës u pa edhe një tatuazh i ri, ku shiheshin disa nota muzikore./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë