Loading…

Lagjja në Prishtinë ‘shndërrohet’ në ring boksi: Rrahje masive mes disa personave

  • 04/12/2022 | 13:53

Lagjja në Prishtinë ‘shndërrohet’ në ring boksi: Rrahje masive mes disa personave

Në lagjen Pejton në Prishtinë mbrëmë ka ndodhur një rrahje masive mes disa personave.


Indeksonline ka siguruar pamje nga kjo rrahje në të cilën janë të përfshirë rreth 10 persona.

Nuk dihen arsyet që çuan deri të kjo rrahje dhe nëse ndonjëri prej tyre ka kërkuar ndihmë mjekësore.

Në anën tjetër, Policia e Kosovës nuk ka dhënë ndonjë detaj përkitazi me këtë rast.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by IndeksOnline (@indeksonline)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë