Loading…
Lajm i keq për kroatët dhe kosovarët: Sonte mungon presidentja |FOTO
  • 11/07/2018 | 16:07

Lajm i keq për kroatët dhe kosovarët: Sonte mungon presidentja |FOTO

Kombëtarja e Kroacisë luan sonte gjysmëfinalen e madhe të Kampionatit Botëror “Rusi 2018”.


Kroatët takohen me “Tre Luanët” në gjysmëfinalen e madhePor, Kroacisë do t’i mungojë një njeri shumë i rëndësishëm. Ajo është Presidentja, Kolinda Grabar-Kitarovic.

Kitarovic nuk do të jetë e pranishme në tribuna, pasi është në takimin e madh të Samitit të NATO-s, shkruan IndeksOnline.

Mirëpo, Grabar Kitarovic përmes rrjeteve sociale i ka uruar ekipit të Zlatko Ddalic fat në përballjen ndaj Anglisë, që nis nga ora 20:00.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë