Loading…

Lajm i keq për Milanin: Lëndohet Tonali, mund të mungojë kaq muaj

  • 07/08/2022 | 13:31

Lajm i keq për Milanin: Lëndohet Tonali, mund të mungojë kaq muaj

Milan ka marrë një lajm të keq pak para fillimit të kampionatit të Italisë.


Mesfushori i “Rossonerëve”, Sandro Tonali ka pësuar një lëndim në miqësoren ndaj Vicenzas të cilën e fituan me rezultat 6-1.

Pas ekzaminimeve të detajuara stafi mjekësor është i frikësuar pasi lojtari mund të mungojë deri në një muaj.

Milani fillon sezonin e Serie A më 13 gusht kundër Udineses në San Siro, më pas viziton Atalantën më 21 gusht, Bolonja më 27 gusht, Sassuolo më 30 gusht dhe Interin më 3 shtator.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë