Loading…

Lajm i mirë: 17 futbollistët e Dritës dalin negativë në testin e dytë, udhëtojnë drejt Zvicrës nesër

  • 06/08/2020 | 23:03

Lajm i mirë: 17 futbollistët e Dritës dalin negativë në testin e dytë, udhëtojnë drejt Zvicrës nesër

17 futbollistët e Dritës që iu nënshtruan testit të dytë për Covid-19, kanë dalë negativë.


Ky është një lajm i mrekullueshëm që ia mundëson klubit bardhekaltër të udhëtojë i kompletuar drejt Zvicrës, përcjellë Gazeta Olle.

“Deshirojme ta njoftojme te gjithe opinionin qe te gjithe personat e ritestuar kane rezultuar NEGATIV.

Neser do te udhetojme te gjithe se bashku me te forte se kurrë!

Faleminderit Institutit te Shendetit Publike per bashkepunimin dhe gadishmerin”, njofton Drita.

Drita luan ndaj Inter d’Escaldes të shtunën.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë