Loading…

Lajm i mirë për fansat e Sabri Fejzullahut: Sonte publikoi këngën e tij të re

  • 31/07/2020 | 20:02

Lajm i mirë për fansat e Sabri Fejzullahut: Sonte publikoi këngën e tij të re

Ikona e muzikës shqiptare ka gati këngën e re.


Sabri Fejzullahu është ‘fener’ për shumë gjenerata, si për punën e palodhshme ashtu edhe veprat artistike që ai solli ndër vite.

Këngëtari ka njoftuar se gjatë ditës së sotme, se sot në ora 19:00 do ta publikojë projektin e tij më të ri të cilin e ka punuar edhe me videoklip dhe ashtu ndodhi.

Ai njoftimin e bëri përmes profilit të tij në Instagram, ku ndau edhe disa sekuenca nga kjo këngë.

Më të fundit
...
  • 08/08/2020 | 23:53
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë