Loading…

Lajme të mira për fansat e ‘Queen’: Bohemian Rhapsody mund të ketë një vazhdim

  • 16/03/2019 | 11:58

Lajme të mira për fansat e ‘Queen’: Bohemian Rhapsody mund të ketë një vazhdim

Regjisori i shumë prej videove të “Queen” deklaroi se grupi dhe menaxheri po shikojnë mundësinë e një filmi vazhdues të “Bohemian Rhapsody”, transmeton Gazeta Metro.


Rudi Dolezal deklaroi për “Page Six”: “Jam i sigurt se menaxheri Jim Beach po planifikon një vazhdim që starton me “Live Aid”. Filmi pasues po diskutohet fuqishëm në familjen “Queen””.

Beach gjithashtu është producenti i “Bohemian Rhapsody”, i cili arkëtoi rreth 870 milionë dollarë në rang botëror. Filmi biografik fitoi katër çmime “Oscar”.

Edhe kitaristi i “Queen”, Brian May shtoi dyshimet për një “sequel”, duke thënë se ka ende shumë histori për të treguar./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë