Loading…

Lajme të mira për përdoruesit e ‘Iphone 8’

  • 17/01/2017 | 14:24

Lajme të mira për përdoruesit e ‘Iphone 8’

Për të gjithë përdoruesit e Iphone, ka lajme të mira, ku së shpejti nuk do të keni më nevojë që të përdorni mbushës tradicional me kabllo për të mbushur iPhone’in tuaj.

Një kompani kineze që prodhon iPhone, “Foxconn” raporton se është duke testuar një modul për mbushje me wireless për iPhone 8 i cili do të lançohet vitin e ardhshëm/gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë