Loading…

Lajmërohet Isa Mustafa: ‘S’ka më të bukur se vendi ynë’

  • 20/01/2021 | 10:16

Lajmërohet Isa Mustafa: ‘S’ka më të bukur se vendi ynë’

Lideri i LDK’së, Isa Mustafa, është bërë aktiv në rrjetet sociale, ai ka postuar disa fotografi me peizazh dimëror, shkruan Gazeta Metro.


Mustafa bashkë me shpërndarjen e fotografive, ka shkruar se nuk ka me të bukur se vendin tonë.

“S’ka më të bukur se vendi ynë”, ka lënë shënimin mbi fotografit që i ka ndarë me ndjekësit e tij në Facebook./gazetametro.net

S’ka më të bukur se vendi ynë!

Posted by Isa Mustafa on Wednesday, January 20, 2021

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë