Loading…

Lajmëroi policinë se po ndodhte një vjedhje: Oficeri i policisë godet pronarin në vend të grabitësve

  • 08/07/2020 | 11:47

Lajmëroi policinë se po ndodhte një vjedhje: Oficeri i policisë godet pronarin në vend të grabitësve

Një oficer policie në Alabama ka goditur me grusht një pronar biznesi i cili thirri atë për të raportuar një grabitje, por siç duket nuk pranoi të hidhte armën kur arritën policët, transmeton Gazeta Metro.


Kevin Penn, 47 vjeç pësoi një thyerje nofulle në incident, në videon e cila mori vëmendje të madhe në rrjetet sociale, ku shfaqnin oficerin duke goditur atë.

Shefi i policisë së Decatur Nate Allen u tha gazetarëve të hënën se Penn – i cili thirri policët për të raportuar një vjedhje dhe tha se ai kishte një të dyshuar, por nuk pranoi të hidhte armën kur oficerët hynë në dyqan./gazetametro.net

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë