Loading…

Grabitje me armë: Vritet pronari i dyqanit dhe plagoset rëndë gruaja

  • 25/04/2018 | 22:01

Grabitje me armë: Vritet pronari i dyqanit dhe plagoset rëndë gruaja

Dy persona, burrë e grua mes vete janë qëlluar me armë zjarri në Kamëz.


Ngjarja ka ndodhur në rrugën OSBE në Kamëz, ku burrë e grua, identiteti i të cilëve nuk bëhet me dije janë plagosur me armë zjarri gjatë një grabitjeje.

Edhe pse janë dërguar me urgjencë në spital burri me inicilaet A.B nuk ka munur t’u mbijetojë plagëve dhe ka ndërruar jetë.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave të krimit, ndërkohë që janë ngritir pika kontrolli në hyrje-dalje të Kamzës me qëllim kapjen e autoreve.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë