Loading…

Viktima e aksidentit në Llabjan, është ish-drejtori i Shëndetësisë së Kamenicës

  • 12/06/2019 | 17:42

Viktima e aksidentit në Llabjan, është ish-drejtori i Shëndetësisë së Kamenicës

Një vetaksident me fatalitet ka ndodhur sot në rrugën Prekovci-Llabjan, si pasojë e të cilit ka vdekur një person, transmeton Gazeta Metro.


Metro mëson se viktima e aksidentit në fjalë, është ish-drejtori të Shëndetësisë së Mirëqenies Sociale në Kamenicë, Agim Bucolli.

I ndjeri Bucolli, 49-vjeç, nga Kamenica, ishte duke drejtuar automjetin e tipit VW Sharan, kur ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetin, ku edhe ka shkaktuar vetaksident, me ç’rast si pasojë edhe ka vdekur.

Ai ishte dërguar në Qendrën Klinike Universitare në Prishtinë, ku edhe është konstatuar vdekja e tij.

Prokurori i shtetit, ka urdhëruar që trupi i pa jetë i të ndjerit të dërgohet për autopsi në Institutin e Mjekësisë Ligjore, në Prishtinë./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë